Батарея до ДБЖ LogicPower LPM 6В 7.2 Ач (3859)

Код товару: 519040

Фото - Батарея до ДБЖ LogicPower LPM 6В 7.2 Ач (3859) Увеличить изображение
Напруга - 6 В, ємність - 7.2 Ач, призначення - для ДБЖ

Подробнее

шт.

ціна: 275 грн


Батарея до ДБЖ LogicPower LPM 6В 7.2 Ач (3859) відрізняється надійністю, стабільністю в роботі і відповідає стандартам якості. Вона має ємність 7.2 А / ч, а напруга батареї складає 6 В. Ця батарея вбудовується в ДБЖ і практично не вимагає ніякого обслуговування.

Якщо з якоїсь причини Ваша акумуляторна батарея ДБЖ перестала виконувати свої функції (збільшення часу зарядки або повністю вихід з ладу), замініть її на акумуляторну батарею від відомого виробника LogicPower.

Завдяки заміні старої акумуляторної батареї на нову батарею до ДБЖ LogicPower LPM 6В 7.2 Ач Ваше обладнання буде продовжувати свою роботу при відсутності електроенергії, що дозволить значно підвищити продуктивність Вашої праці.

ВиробникLogicPower
МодельLPM 6В 7.2 Ач
Артикул3859
Напруга6 В
Ємність7.2 Ач
Призначеннядля ДБЖ
Країна виробництваТайвань
Гарантія, міс12

Ви можете придбати Батарея до ДБЖ LogicPower LPM 6В 7.2 Ач (3859) з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.