Диск BD Verbatim 25Gb 6x Cacke 25шт Wide Printable (43738)

Код товару: 328905

Фото - Диск BD Verbatim 25Gb 6x Cacke 25шт Wide Printable (43738) Увеличить изображение
25GB, 22-118 mm, Количество в упаковке - 25 шт.

Подробнее

шт.

ціна: 870 грн


Профессиональные оптические носители Verbatim превосходят требования и стандарты, принятые соответствующими органами стандартизации. 

Более жесткие требования обеспечивают гораздо лучшую сопоставимость с разными видами дисководов и средств записи. Итогом этого является более высокое качество записи, а, а значит, более долгий срок хранения данных и наилучшая считываемость.

С выходом в свет технологии Blu-ray стали доступны диски большой емкости, отвечающие требованиям активно развивающегося телевизионного стандарта высокой четкости (HDTV).

Диски Blu-ray в 3-5 раз превосходят по емкости DVD-диски и поддерживают возможность записи, перезаписи и воссоздания видео высокой четкости (HD).

BD-R Verbatim SL 25Gb 6x Cacke 25шт Wide Printable (43738) - это записываемые диски емкостью 25 ГБ, соответствующие спецификациям Blu-ray Disc Alliance.


Ви можете придбати Диск BD Verbatim 25Gb 6x Cacke 25шт Wide Printable (43738) з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.