Диск BD Verbatim 25Gb 2x Jewel 5шт Hard Coat (43615)

Код товару: 58200

Фото - Диск BD Verbatim 25Gb 2x Jewel 5шт Hard Coat (43615) Увеличить изображение
BD-RE, 25 GB, 2x, 5 шт

Подробнее

шт.

ціна: 256 грн


Параметри:
 
 
 
Опис товару:
Професійні оптичні носії Verbatim перевершують вимоги і стандарти, прийняті відповідними органами стандартизації. Жорсткіші вимоги забезпечують набагато кращу порівнянність з різними видами дисководів і засобів запису. Підсумком цього є вища якість запису, тобто довший термін зберігання даних і краща считуваність.

З виходом у світ технології Blu-ray стали доступні диски великої місткості, що відповідають вимогам телевізійного стандарту високої чіткості (HDTV), що активно розвивається.

Диски Blu-ray в 3-5 разів перевершують по місткості DVD -диски і підтримують можливість запису, перезаписи і відтворення відео високої чіткості (HD).

BD-RE Verbatim SL 25Gb 2x Jewel 5шт (43615) Hard Coat Scratch Guard Plus - це записувані диски місткістю 25 ГБ, що відповідають специфікаціям Blu, - ray Disc Alliance.
 

Ви можете придбати Диск BD Verbatim 25Gb 2x Jewel 5шт Hard Coat (43615) з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.