Калькулятор Brilliant BS-812 (S/B) (BS-812)

Код товару: 570066

Фото - Калькулятор Brilliant BS-812 (S/B) (BS-812) Увеличить изображение
Тип - професійний, розрядність - 12, тип пам'яті - дворівнева, колір - сірий

Подробнее

шт.

ціна: 213 грн


Професійний калькулятор Brilliant BS-812 допоможе легко зробити різноманітні підрахунки, обчислити відсотки, підрахувати підсумкову суму. Володіє такими функціями, як: автоматичне вимикання живлення, захист від залипання клавіш. Присутня клавіша знака числа, клавіша операції "підвищення ціни", клавіша видалення останньої відображуваної цифри, перемикач "режим округлення", перемикач "кількість знаків після коми". Похилий дисплей. Особливості: професійний; 12-розрядний; дворівнева пам'ять; клавіша видалення останньої відображуваної цифри; клавіша "00"; клавіша знака числа; клавіша операції підвищення ціни; пластмасові клавіші; захист від залипання клавіш; акрилове покриття.

ВиробникBrilliant
МодельBS-812 (S/B)
АртикулBS-812
Типпрофесійний
Розрядність12
Тип пам'ятідворівнева
Клавішіклавіша "00"
Живленнялітієва
Розміри140 x 176 x 46 мм
Колірсірий
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс6

Ви можете придбати Калькулятор Brilliant BS-812 (S/B) (BS-812) з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.