Доставка замовлень

Вся продукція в магазині "Korobok.net.ua" продається з доставкою

Бажаючи заощадити час для покупців "Korobok.net.ua", ми розробили схему доставки товарів до покупців. Тепер, роблячи замовлення в нашому магазині, ви можете розраховувати на доставку замовлення кур’єром, як у Чернігові, так і по всій Україні.

Вартість доставки дрібних товарів по Чернігову - 80грн.

Доставка великогабаритних товарів по Чернігову безкоштовна (тільки до підъезду). Після оформлення замовлення на веб-сайті або за телефоном +38 (063) 020-30-40, менеджер, відповідальний за замовлення, погоджує з вами час доставки по телефону.

Ми звертаємо увагу на те, що наші кур'єри не роблять підключень, установок, установок та налаштування поставленого обладнання. Завдання кур'єра - доставити товар до входу клієнта. Всі питання, пов’язані з додатковими послугами з підготовки до роботи, уточнюйте у менеджера.

Доставка по Україні відбувається за підтримки кур’єрських служб доставки. Вартість і час доставки розраховується індивідуально, залежно від дальності, габаритів і ваги вантажу, а також обраного перевізника і способу доставки. У деяких випадках товари відвантажуються після внесення передоплати. Дізнайтеся більше про умови роботи наших партнерів:

  • Нова пошта
  • Delivery
  • In Time
  • Укрпочта
 

Оплата доставки по Україні відбувається при отриманні товару в місті замовника, якщо не домовлено інше. Однією з основних вимог до отримання замовлення є паспорт України, повне ім’я власника якого відповідає повному імені, зазначеному в декларації.

Е питання?

Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, пов'язаних з оформленням замовлення, оплатою і доставкою за телефонами: 8 (093) 086-59-59, 8 (063) 020-30-40 (в будні дні з 9.00 до 18.00, в суботу з 10.00 до 15.00).