Питання та відповіді

Чи можна до Вас під'їхати і замовити товар?
Так, будь ласка, приходьте до нас в будь-який з наших офісів з 9:00 до 18:00 в робочі дні та з 10:00 до 15:00 в суботу за адресою: м.Чернігів, вул. Мстиславська, 33

Я не знайшов на вашому сайті товара який мене цікавить, чи можете ви привезти товар під замовлення?
Так звісно. Досить багато товарів, які є у постачальників залишаються невнесення на сайті. Тому обов'язково питайте про наявність цікавить Вас товару.

Я знайшов товар дешевше ніж на вашому сайті, не можете ви зробити знижку?
Звичайно можемо, нам тільки треба знати де ви його бачили і за якою ціною. Якщо ви знайшли товар дешевше - зв'яжіться з нами.

Чи даєте ви гарантію і на скільки?
Весь товар, куплений в нашому інтернет-магазині забезпечується гарантією фірми-виробника, яка становить від 1 до 5 років.

Чи існує у Вас доставка товару?
Великогабаритний товар, а також товар вартістю понад 500грн, крім акційних товарів і товарів з категорії «мобільні телефони», ми доставляємо безкоштовно до Вашого під'їзду, весь інший товар Ви можете отримати в будь-якому з наших офісів (тільки заздалегідь попередьте нас, в якому офісі Ви захочете забрати свою покупку), які знаходиться за адресою: м Чернігів вул. Мстиславська 33, м Полтава вул. Зіньківська, 6 / 1А. Якщо у Вас виникли додаткові питання з приводу доставки, будь ласка, зателефонуйте до нас по одному з телефонів опублікованих на сайті (див. Колонку «Контакти» праворуч).

Чи можу я зробити замовлення з 18:00 до 9:00?
Звичайно, форма замовлення доступна цілодобово, Ви можете залишити своє замовлення і Ваше замовлення буде оброблено в першу чергу.

У які дні ви працюєте?
Ми працюємо щодня з 9:00 до 18:00, субота з 10:00 до 15:00. Вихідні: неділя, офіційні свята.

Чи можу я повернути товар назад?
Так можете, згідно з Законом України «Про захист прав споживачів»