Дата кабель USB 2.0 AM to Lightning 1.0m JCPAL (JCP6022)

Код товару: 378731

Фото - Дата кабель USB 2.0 AM to Lightning 1.0m JCPAL (JCP6022) Увеличить изображение
довжина - 1 м

Подробнее

шт.

ціна: 344 грн


Кабель JCPAL USB - Ligthning, 1m (JCP6022) - спільний дата кабель, максимально наближений до оригіналу, який допоможе синхронізувати Ваш iPod, iPhone, iPad безпосередньо з комп'ютером або ноутбуком. Крім того, цей кабель дозволяє підключитися до зарядного пристрою з роз'ємом USB. 

Кабель JCPAL USB - Ligthning, 1m (JCP6022) відрізняється високою якістю виготовлення і відмінною ізоляцією, забезпечуючи контакт і захист кабелю від пошкоджень. Він забезпечить високу швидкість передачі даних, а довжини 1 м вистачить для зручного розміщення Вашого пристрою на робочому столі. Купіть кабель JCPAL USB - Ligthning, 1m (JCP6022) за нашою доступною ціною і Ви отримаєте краще рішення для синхронізації і зарядки пристроїв, таких як iPod, iPhone, iPad.
ВиробникJCPAL
МодельUSB 2.0 AM to Lightning 1.0m
АртикулJCP6022
Довжина1 м
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс1

Ви можете придбати Дата кабель USB 2.0 AM to Lightning 1.0m JCPAL (JCP6022) з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.