Факсимильный аппарат PANASONIC KX-FC966 (KX-FC966UA-T)

Код товара: 11838

Фото - Факсимильный аппарат PANASONIC KX-FC966 (KX-FC966UA-T) Увеличить изображение
темный металик, термобумага, автообрезка, АОН, Caller ID, спикерфон, автоответчик, DECT

Подробнее

Товар в архиве

Параметри:
Колір
темний металік
Тип друку
на термопапері
Автообрізка
так
Автовизначник номера (АВН)
так
Caller ID
так
Спікерфон
так
Автовідповідач (АВ)
так
Трубка
DECT трубка
Витратні матеріали
термопапір
 
 
 
Опис товару:
Факс PANASONIC KX-FC966 (KX-FC966UA-T) з радіотрубкою, з можливістю запису розмови, з цифровим автовідповідачем і прийомом факсів в пам'ять за відсутності паперу.
Особливості моделі: реєстрація до 6 бездротових трубок на одному базовому блоці, реєстрація трубки на 4 базових блоках (факсах, радіотелефонах і т.д.). Спікерфон на базовому блоці - набір номера, відправка факсу і розмова не знімаючи трубки. Спікерфон на трубці. Визначник номера в стандартах АВН і Caller ID. Голосовий АОН для бездротової трубки. Однокнопковий набір, дозволяє здійснювати набір 5 телефонних номерів натисненням однієї кнопки і 5 номерів натисканням двох кнопок на базовому блоці. Автообрізка. Прийом факсів за відсутності паперу (до 28 сторінок). Групова розсилка документа кільком абонентам (до 20). Програмований список номерів абонентів, від яких забороняється прийом документів (чорний список, захист від спаму). Функція Поллінг. Телефакс Panasonic KX-FC966 може приймати документи з іншого факсу, оснащеного цією функцією з допомогою дзвінка на нього.
 

Напишите свой отзыв о товаре

Факсимильный аппарат PANASONIC KX-FC966 (KX-FC966UA-T)

Факсимильный аппарат PANASONIC KX-FC966 (KX-FC966UA-T)

темный металик, термобумага, автообрезка, АОН, Caller ID, спикерфон, автоответчик, DECT

Напишите свой отзыв о товаре


Вы можете приобрести Факсимильный аппарат PANASONIC KX-FC966 (KX-FC966UA-T) с доставкой по Чернигову, Полтаве или другим городам Украины

Обращаем Ваше внимание на то, что мы доставляем товар в Чернигов, Полтаву абсолютно бесплатно. С условиями оплаты и доставки Вы можете ознакомиться в разделе Оплата и доставка

Мы стараемся делать так, чтобы каждый товар, который находится в каталоге на нашем сайте был у нас на складе. К сожалению, гарантировать это для всей продукции мы не можем, поэтому во избежание каких-либо противоречий мы рекомендуем вам проконсультироваться с нашими менеджерами по поводу наличия интересующего вас товара. Это можно сделать по телефону (0462) 93-40-93. Обратите также внимание на то, что изображение товара на сайте может отличаться от фактического изображения товара.

Производитель оставляет за собой право изменять характеристики товара без предупреждения.