Факсимильный аппарат PANASONIC KX-FL403 (KX-FL403UA)

Код товара: 11839

Фото - Факсимильный аппарат PANASONIC KX-FL403 (KX-FL403UA) Увеличить изображение
белый, лазерний, автоподатчик, АОН, Caller ID, проводная

Подробнее

Товар в архиве

Параметри:
Колір
білий
Тип друку
лазерний
Автоподатчик
так
Автовизначник номера (АВН)
так
Caller ID
так
Трубка
дротова трубка
Витратні матеріали
папір А4, тонер-картридж KX-FAT88A, фотобарабан KX-FAD89A
 
 
 
Опис товару:
Факс PANASONIC KX-FL403 (KX-FL403UA) розроблений з урахуванням всіх вимог сучасного офісу по комплексній обробці паперової та електронної документації і випускається з сертифікатом якості ISO 9001.
У лазерному факсі Panasonic KX-FL403 застосована технологія сухої електрографії, при цьому, незважаючи на рекордну компактність механізму, вдалося зберегти досить високу, для факсів, розподільну здатність - 600 dpi при високій швидкості друку і копіювання документів - до 10 сторінок на хвилину.
Всі елементи управління факсу KX-FL403 - виведені на передню панель, ліворуч розташовується телефонна трубка, а комунікаційні роз'єми і роз'єм для підключення кабелю живлення виведені на тильну частину апарата.
Передня панель факсу оснащена 2-рядковим ЖК-дисплеєм для відображення часу, дати, налаштувань, імені і номера абонента і безлічі інших поточних параметрів.
До числа визначних функцій можна також віднести виклик з використанням каталогу спрощеного набору на сто номерів, прийом до 170 сторінок факсів в пам'ять, а також наявність систем автовизначення номера абонента - АОН і Caller ID.
Додатковий плюс цієї моделі - можливість програмування трьох автоматичних розсилок 20 адресатам.
 

Напишите свой отзыв о товаре

Факсимильный аппарат PANASONIC KX-FL403 (KX-FL403UA)

Факсимильный аппарат PANASONIC KX-FL403 (KX-FL403UA)

белый, лазерний, автоподатчик, АОН, Caller ID, проводная

Напишите свой отзыв о товаре


Вы можете приобрести Факсимильный аппарат PANASONIC KX-FL403 (KX-FL403UA) с доставкой по Чернигову, Полтаве или другим городам Украины

Обращаем Ваше внимание на то, что мы доставляем товар в Чернигов, Полтаву абсолютно бесплатно. С условиями оплаты и доставки Вы можете ознакомиться в разделе Оплата и доставка

Мы стараемся делать так, чтобы каждый товар, который находится в каталоге на нашем сайте был у нас на складе. К сожалению, гарантировать это для всей продукции мы не можем, поэтому во избежание каких-либо противоречий мы рекомендуем вам проконсультироваться с нашими менеджерами по поводу наличия интересующего вас товара. Это можно сделать по телефону (0462) 93-40-93. Обратите также внимание на то, что изображение товара на сайте может отличаться от фактического изображения товара.

Производитель оставляет за собой право изменять характеристики товара без предупреждения.