Источник бесперебойного питания Smart-UPS SC 450VA Rack/ Tower APC (SC450RMI1U)

Код товара: 44163

Фото - Источник бесперебойного питания Smart-UPS SC 450VA Rack/ Tower APC (SC450RMI1U) Увеличить изображение
280 Вт, 450 В*А, 1, RS-232, 10.2 кг

Подробнее

шт.

цена: 7,481 грн

Купить в кредит

Подобные товары в этой категории:

Предыдущий
Следующий
Параметри:
 
 
 
Опис товару:
Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS SC 450VA Rack / Tower (SC450RMI1U) має шість виходів, які захищають підключене обладнання від перепадів напруги в мережі і забезпечує живлення від батарей в разі відключення енергопостачання. Також ПБЖ підтримує захист телефонних ліній і ліній передачі даних. Пристрій може монтуватися в стійку і займає всього один юніт.
APC Smart-UPS SC 450VA Rack / Tower (SC450RMI1U) відрізняється гранично високою ефективністю при малих, середніх і високих рівнях навантаження, що робить його ідеальним вибором для сучасних багатопроцесорних або віртуалізованих серверів зі змінним енергоспоживанням.
Вхідне в комплект поставки програмне забезпечення PowerChute надає в розпорядження системних адміністраторів зручні функції безпечного завершення роботи систем і розширеного керування ПБЖ. Додаткові функції управління реалізуються через SmartSlot - внутрішнє гніздо для допоміжного обладнання, в яке можна встановлювати додаткові пристосування, що розширюють можливості ПБЖ.
 

Напишите свой отзыв о товаре

Источник бесперебойного питания Smart-UPS SC 450VA Rack/ Tower APC (SC450RMI1U)

Источник бесперебойного питания Smart-UPS SC 450VA Rack/ Tower APC (SC450RMI1U)

280 Вт, 450 В*А, 1, RS-232, 10.2 кг

Напишите свой отзыв о товаре


Вы можете приобрести Источник бесперебойного питания Smart-UPS SC 450VA Rack/ Tower APC (SC450RMI1U) с доставкой по Чернигову или другим городам Украины

Обращаем Ваше внимание на то, что мы доставляем товар в Чернигов абсолютно бесплатно. С условиями оплаты и доставки Вы можете ознакомиться в разделе Оплата и доставка

Мы стараемся делать так, чтобы каждый товар, который находится в каталоге на нашем сайте был у нас на складе. К сожалению, гарантировать это для всей продукции мы не можем, поэтому во избежание каких-либо противоречий мы рекомендуем вам проконсультироваться с нашими менеджерами по поводу наличия интересующего вас товара. Это можно сделать по телефону +38 (063) 020-30-40. Обратите также внимание на то, что изображение товара на сайте может отличаться от фактического изображения товара.

Производитель оставляет за собой право изменять характеристики товара без предупреждения.