Источник бесперебойного питания Back-UPS Pro 900VA APC (BR900GI)

Код товара: 61049

Фото - Источник бесперебойного питания Back-UPS Pro 900VA APC (BR900GI) Увеличить изображение
540 Вт, 900 В*А, USB, 10.7 кг

Подробнее

шт.

цена: 6,611 грн


Подобные товары в этой категории:

Предыдущий
Следующий
Параметри:
 
 
 
Опис товару:
Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro 900VA (BR900GI) - - призначений для захисту комп'ютерного і електронного устаткування домашніх офісів і малих підприємств від неприємних наслідків, пов'язаних з нестабільним енергоживленням.

ПБЖ Back - UPS Pro 900VA (BR900GI) оснащений енергозбережними розетками, які автоматично відключають живлення невживаних периферійних пристроїв, що дозволяє понизити енергоспоживання і заощадити на платі за електроенергію. Крім того ПБЖ Back - UPS Pro має рідкокристалічний дисплей, що відображає поточний стан ПБЖ і електромережі. Дисплей дозволяє отримувати інформацію про потужність навантаження, час автономної роботи, вхідну напругу і інші важливі діагностичні і системні параметри. За словами розробників, інформація на дисплеї відображається у виді, що не вимагає від користувача звернення до інструкції.

ПБЖ Back - UPS Pro 900VA (BR900GI) забезпечує автоматичну стабілізацію напруги (AVR). Ця функція дозволяє миттєво коригувати знижену або підвищену напругу до безпечного рівня тому користувачі можуть продовжити роботу в умовах навіть самої нестабільної електромережі, зберігаючи енергію батареї на випадок повного відключення енергопостачання. Крім того, ця модель оснащена схемою, що дозволяє задіювати обхідний режим електроживлення при якому трансформатор включається в роботу тільки коли це дійсно необхідно, так що при нормальній напрузі в мережі він не споживає ніякої потужності.
 

Напишите свой отзыв о товаре

Источник бесперебойного питания Back-UPS Pro 900VA APC (BR900GI)

Источник бесперебойного питания Back-UPS Pro 900VA APC (BR900GI)

540 Вт, 900 В*А, USB, 10.7 кг

Напишите свой отзыв о товаре


Вы можете приобрести Источник бесперебойного питания Back-UPS Pro 900VA APC (BR900GI) с доставкой по Чернигову или другим городам Украины

Обращаем Ваше внимание на то, что мы доставляем товар в Чернигов абсолютно бесплатно. С условиями оплаты и доставки Вы можете ознакомиться в разделе Оплата и доставка

Мы стараемся делать так, чтобы каждый товар, который находится в каталоге на нашем сайте был у нас на складе. К сожалению, гарантировать это для всей продукции мы не можем, поэтому во избежание каких-либо противоречий мы рекомендуем вам проконсультироваться с нашими менеджерами по поводу наличия интересующего вас товара. Это можно сделать по телефону +38 (063) 020-30-40. Обратите также внимание на то, что изображение товара на сайте может отличаться от фактического изображения товара.

Производитель оставляет за собой право изменять характеристики товара без предупреждения.