Источник бесперебойного питания APC Smart-UPS 1500VA LCD (SMT1500I)

Код товара: 98584

Фото - Источник бесперебойного питания APC Smart-UPS 1500VA LCD (SMT1500I) Увеличить изображение
980 Вт, USB, SmartSlot, 24.09 кг

Подробнее

шт.

цена: 23,969 грн


Подобные товары в этой категории:

Предыдущий
Следующий
Параметри:
Клас товару
Для робочих станцій
Клас товару
З автоматичною стабілізацією
Тип архитектури
line interractive
Тип виконання
Класичний
Повна потужністья, В*А
1500 В*А
Активна потужність, Вт
980 Вт
Вхідна напруга
160 до 286 В
Форма вихідної напруги
синусоїда
Автон. робота при max навантаж
6.7 мін
Кільк.розеток(нагрузка/фільтр)
8/0
Інтерфейс підключення
USB, SmartSlot
Розмір, мм (ШхГхВ)
171х219х439
Вага, кг
24.09 кг
 
 
 
Опис товару:
APC Smart-UPS 1500VA LCD (SMT1500I) з графічним дисплеєм забезпечить надійний захист персональних комп'ютерів і периферійного обладнання.

Точна інформація в зручній для сприйняття формі на декількох мовах; можливість локального конфігурування ДБЖ за допомогою меню і простих у використанні навігаційних клавіш. Динамічний розрахунок рекомендованих термінів заміни батарей для використання в довгостроковому плануванні технічного обслуговування.

Захищений заявкою на патент режим роботи з виключенням непотрібних за відсутності несправностей електропостачання компонентів, що забезпечує додаткове підвищення ефективності без збитку для якості захисту. Максимальне наближення до характеристик електромережі для кращої сумісності з серверами, оснащеними схемами активної корекції коефіцієнта потужності, і чутливим електронним обладнанням.

Управління групою розеток окремо від ДБЖ може використовуватися для перезавантаження "завислого» пристрою шляхом відключення / включення живлення або відключення менш відповідальних споживачів. Скорочення витрат на комунальні послуги, зниження тепловиділення - APC Smart-UPS 1500VA LCD (SMT1500I)

Забезпечує тимчасове живлення від батарей в разі відключення енергопостачання. Продовжує термін служби акумуляторів завдяки регулюванню зарядного напруги в залежності від виміряної температури батарей.
 

Напишите свой отзыв о товаре

Источник бесперебойного питания APC Smart-UPS 1500VA LCD (SMT1500I)

Источник бесперебойного питания APC Smart-UPS 1500VA LCD (SMT1500I)

980 Вт, USB, SmartSlot, 24.09 кг

Напишите свой отзыв о товаре


Вы можете приобрести Источник бесперебойного питания APC Smart-UPS 1500VA LCD (SMT1500I) с доставкой по Чернигову или другим городам Украины

Обращаем Ваше внимание на то, что мы доставляем товар в Чернигов абсолютно бесплатно. С условиями оплаты и доставки Вы можете ознакомиться в разделе Оплата и доставка

Мы стараемся делать так, чтобы каждый товар, который находится в каталоге на нашем сайте был у нас на складе. К сожалению, гарантировать это для всей продукции мы не можем, поэтому во избежание каких-либо противоречий мы рекомендуем вам проконсультироваться с нашими менеджерами по поводу наличия интересующего вас товара. Это можно сделать по телефону +38 (063) 020-30-40. Обратите также внимание на то, что изображение товара на сайте может отличаться от фактического изображения товара.

Производитель оставляет за собой право изменять характеристики товара без предупреждения.