Клавиатура A4tech G800V (X7-G800V)

Код товара: 66375

Фото - Клавиатура A4tech G800V (X7-G800V) Увеличить изображение
черная, мультимедийная, USB

Подробнее

шт.

цена: 610 грн


Подобные товары в этой категории:

Параметри:
Колір
чорна
Формфактор
мультимедійна
Тип підключення
дротова
Інтерфейс підключення
USB
 
 
 
Опис товару:
A4-tech G800V (X7-G800V) - це відмінна мультимедійна клавіатура з унікальними ігровими властивостями. Вона має чотири швидкісні режими, надшвидкий час відгуку і укомплектована змінними ігровими клавішами.

Перемикання режимів не вимагає установки додаткових драйверів і регулюється клавішею перемикання швидкості. Кожен з чотирьох швидкісних режимів має колірну індикацію.

Клавіша зміни управління дозволяє одним натисненням перемкнути управління рухом з курсорних клавіш (для гри) на клавіші "W", "A", "S", "D" (для роботи за комп'ютером) і назад. Також можна за бажанням міняти розташування клавіш "Ctrl" і "Caps Lock".

Водонепроникні властивості клавіатури A4-tech G800V - унікальні. Випадково пролита на клавіатуру рідина не виведе її з ладу. 8 змінних кольорових ігрових клавіш прогумовано. Це створює комфорт для пальців впродовж багатьох "ігрових" годин. Вага ігрової моделі A4Tech X7-G800 MU спеціально збільшений втричі в порівнянні із звичайними клавіатурами для забезпечення більшої стійкості під час напружених ігрових баталій.
 

Напишите свой отзыв о товаре

Клавиатура A4tech G800V (X7-G800V)

Клавиатура A4tech G800V (X7-G800V)

черная, мультимедийная, USB

Напишите свой отзыв о товаре


Вы можете приобрести Клавиатура A4tech G800V (X7-G800V) с доставкой по Чернигову или другим городам Украины

Обращаем Ваше внимание на то, что мы доставляем товар в Чернигов абсолютно бесплатно. С условиями оплаты и доставки Вы можете ознакомиться в разделе Оплата и доставка

Мы стараемся делать так, чтобы каждый товар, который находится в каталоге на нашем сайте был у нас на складе. К сожалению, гарантировать это для всей продукции мы не можем, поэтому во избежание каких-либо противоречий мы рекомендуем вам проконсультироваться с нашими менеджерами по поводу наличия интересующего вас товара. Это можно сделать по телефону +38 (063) 020-30-40. Обратите также внимание на то, что изображение товара на сайте может отличаться от фактического изображения товара.

Производитель оставляет за собой право изменять характеристики товара без предупреждения.