Шарнирная лестница Forte 4x3

Код товару: 642238

Фото - Шарнирная лестница Forte 4x3 Увеличить изображение

Длина в раздвинутом состоянии: 356 см
Количество ступеней: 3х4
Вес: 14 кг

Подробнее

шт.

ціна: 3,087 грн


Лестница-трансформер состоит из четырех секций и способна принимать различные формы. Шарнирные сочленения превращают лестницу в двухстороннюю стремянку, помост или лестницу с консолью (упор в стену, напоминающий букве "Г").

Лестница-трансформер отлично зарекомендовала себя при проведении строительных работ (монтажных, отделочных и т.п.) в различных условиях. Так же её удобно использовать на складах, благодаря небольшим габаритам. Благодаря своим габаритам лестница-трансформер отличная помощница на складе. Компактная конструкция не требует много места, она легко складываются гармошкой, и может поместиться в багажнике автомобиля или в шкафу.


Ви можете придбати Шарнирная лестница Forte 4x3 з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.