Мультитул LEATHERMAN Super Tool 300 (831482)

Код товару: 501736

Фото - Мультитул LEATHERMAN Super Tool 300 (831482) Увеличить изображение
Тип - полноразмерный, количество инструментов - 19, вес - 272 г

Подробнее

шт.

ціна: 3,051 грн


LEATHERMAN Super Tool 300 (831482) - первый мультитул, который является как тактическим так и практическим инструментом для военных.  Он также незаменим для охотников и стрелков-спортсменов. MUT имеет несколько областей для съемных инструментов с резьбой для очистки ствола оружия - это шомпол и скребок, а также большой бит драйвер с набором бит в комплекте для калибовки прицела. Съемные инструменты мультитула позволяют при стандартных размерах инструмента в считаные минуты установить необходимый функционал для наладки оружия - что с тактической точки зрения очень важно для военных.  
ПроизводительLEATHERMAN
МодельSuper Tool 300
Артикул831482
Типполноразмерный
Количество инструментов19
Инструменты в комплектеПила
Инструменты в комплектеОстрогубцы
Инструменты в комплектеОбжимные щипцы
Инструменты в комплектеОтвертка
Инструменты в комплектеКусачки
Инструменты в комплектеПлоскогубцы
Вес272 г
Страна производстваГонконг
Гарантия, мес60

Ви можете придбати Мультитул LEATHERMAN Super Tool 300 (831482) з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.