Объектив Nikkor AF-S 50mm f/1.8G Nikon (JAA015DA)

Код товару: 66098

Фото - Объектив Nikkor AF-S 50mm f/1.8G Nikon (JAA015DA) Увеличить изображение
Категория - Фикс-объективы, Тип объектива - портретный, Nikon, Nikon F, без стабилизации изображения, ручная, автоматическая, ультразвуковой привод, 0.45, 50, 50, постоянная, Диафрагма max - f/1.8, 58

Подробнее

шт.

ціна: 7,410 грн


Параметри:
 
 
 
Опис товару:
Nikon AF-S Nikkor 50mm f/1.8G (JAA015DA) - це новий стандартний світлосильний об'єктив з фокусною відстанню 50 мм і максимальною діафрагмою f/1.8.

Виключно легкий і компактний стандартний об'єктив ідеально підходить для зйомки в умовах недостатнього освітлення або при необхідності отримання невеликої глибини різко зображуваного простору і забезпечує яскраве зображення у видошукачі.

Перероблена оптична конструкція Nikon AF-S Nikkor 50mm f/1.8G містить асферичну лінзу для прекрасної якості зображення і ексклюзивний безшумний ультразвуковий мотор (SWM) Nikon, який забезпечує тиху роботу. Цей об'єктив з прекрасним співвідношенням ціни і якості ідеально підійде фотографам з обмеженим бюджетом.
 

Ви можете придбати Объектив Nikkor AF-S 50mm f/1.8G Nikon (JAA015DA) з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.