Маршрутизатор TP-Link TL-MR3420

Код товара: 80019

Фото - Маршрутизатор TP-Link TL-MR3420 Увеличить изображение
до 300Mbps, 802.11 n/g, 4x10/100TX, 1xUSB 2.0

Подробнее

шт.

цена: 795 грн


Подобные товары в этой категории:

Опис товару:
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link TL-MR3420 - бездротовий маршрутизатор серії N з підтримкою стандартів 3G / 3,75 G.

Розділіть свободу підключень до стандарту 3G! Бездротовий маршрутизатор серії N з підтримкою стандартів 3G / 3.75G TP-Link TL-MR3420 дозволяє організувати спільний доступ до мобільного широкосмугового підключення 3G / 3.75G для членів сім'ї та друзів під час поїздки в поїзді, відпочинку на природі , в готелі і будь-яких інших місцях в межах зони покриття мережі 3G / 3.75G. При приєднанні UMTS / HSPA / EVDO USB-модема до маршрутизатора можна в лічені секунди створити точку публічного доступу Wi-Fi.

Працює це найбільш важливий аспект, який слід враховувати при покупці пристрою, що підтримує стандарт 3G. Щоб забезпечити 100% сумісність для регіонів, в яких вони використовуються, і пристроїв, з якими вони використовуються, компанія TP-LINK зробила всі заходи, щоб гарантувати, що наші маршрутизатори 3G сумісні з усіма постачальниками Інтернет-послуг у тих регіонах, де вони продаються . У нас по всьому світу є робочі групи, які постійно проводять тестування в нових регіонах і з новими модемами, для того щоб кінцеві користувачі могли бути впевнені в тому, що маршрутизатор буде бездоганно працювати в тих регіонах, де вони живуть і працюють.

Маршрутизатор TP-Link TL-MR3420 підтримує стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11n і з його допомогою можна розгорнути бездротову мережу зі швидкістю передачі даних до 300 Мбіт / с з більш низькими втратами даних при передачі на довгі дистанції і через перешкоди в невеликому офісі або великій квартирі, навіть в залізобетонному будинку. Більш того, користувачі можуть легко зловити сигнал їх бездротової мережі на більшій відстані, ніж це раніше було можливо з пристроями, що підтримують стандарт 802.11g
 

Напишите свой отзыв о товаре

Маршрутизатор TP-Link TL-MR3420

Маршрутизатор TP-Link TL-MR3420

до 300Mbps, 802.11 n/g, 4x10/100TX, 1xUSB 2.0

Напишите свой отзыв о товаре


Вы можете приобрести Маршрутизатор TP-Link TL-MR3420 с доставкой по Чернигову или другим городам Украины

Обращаем Ваше внимание на то, что мы доставляем товар в Чернигов абсолютно бесплатно. С условиями оплаты и доставки Вы можете ознакомиться в разделе Оплата и доставка

Мы стараемся делать так, чтобы каждый товар, который находится в каталоге на нашем сайте был у нас на складе. К сожалению, гарантировать это для всей продукции мы не можем, поэтому во избежание каких-либо противоречий мы рекомендуем вам проконсультироваться с нашими менеджерами по поводу наличия интересующего вас товара. Это можно сделать по телефону +38 (063) 020-30-40. Обратите также внимание на то, что изображение товара на сайте может отличаться от фактического изображения товара.

Производитель оставляет за собой право изменять характеристики товара без предупреждения.