Подставка для ноутбука TITAN TTC-G3TZ/SB (TTC-G3 TZ/SB)

Код товара: 45479

Фото - Подставка для ноутбука TITAN TTC-G3TZ/SB (TTC-G3 TZ/SB) Увеличить изображение
325 x 264 x 29 мм, 900 г, черная, 2 вентилятора, алюминий

Подробнее

Товар в архиве

Подобные товары в этой категории:

Параметри:
Розмір
325 x 264 x 29 мм
Вага
900 г
Колір
чорний
Метод охолоджування
2 вентилятора по 70 мм, 18 дБ, 1200 RPM
Матеріал
алюміній
Сумісність
для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15"
Особливості
USB живлення
 
 
 
Опис товару:
Тепловідвідна підставка Titan TTC - G3TZ, призначена для відведення тепла від вашого ноутбука і забезпечує стабільнішу роботу портативного комп'ютера. Це відбувається за рахунок професійних вентиляторів і значної теплообмінної поверхні.

Підставка дуже проста в застосуванні, вона підключається до ноутбука через USB роз'єм і не вимагає зовнішнього живлення. Щоб не так сильно втомлювалися очі, ця підставка забезпечує додатковий нахил екрану ноутбука.

Модель виготовлена з алюмінію і оброблена особливою технологією із застосуванням чорного напилення фарби на поверхню. Крім того, для особливого шику, на поверхні надрукований "Дракон" - головний китайський символ.

TTC - G3TZ підключається через USB порт, який можна легко використовувати для ноутбуків, що дозволяє користувачам насолоджуватися перевагами портативності і вирішувати проблеми перегрівання одночасно.
 

Напишите свой отзыв о товаре

Подставка для ноутбука TITAN TTC-G3TZ/SB (TTC-G3 TZ/SB)

Подставка для ноутбука TITAN TTC-G3TZ/SB (TTC-G3 TZ/SB)

325 x 264 x 29 мм, 900 г, черная, 2 вентилятора, алюминий

Напишите свой отзыв о товаре


Вы можете приобрести Подставка для ноутбука TITAN TTC-G3TZ/SB (TTC-G3 TZ/SB) с доставкой по Чернигову, Полтаве или другим городам Украины

Обращаем Ваше внимание на то, что мы доставляем товар в Чернигов, Полтаву абсолютно бесплатно. С условиями оплаты и доставки Вы можете ознакомиться в разделе Оплата и доставка

Мы стараемся делать так, чтобы каждый товар, который находится в каталоге на нашем сайте был у нас на складе. К сожалению, гарантировать это для всей продукции мы не можем, поэтому во избежание каких-либо противоречий мы рекомендуем вам проконсультироваться с нашими менеджерами по поводу наличия интересующего вас товара. Это можно сделать по телефону (0462) 93-40-93. Обратите также внимание на то, что изображение товара на сайте может отличаться от фактического изображения товара.

Производитель оставляет за собой право изменять характеристики товара без предупреждения.