Мережева карта Wi-Fi TENDA Nano (W311M)

Код товару: 627987

Фото - Мережева карта Wi-Fi TENDA Nano (W311M) Увеличить изображение
до 150Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB

Подробнее

шт.

ціна: 183 грн


Адаптер TENDA Nano (W311M) використовує прогресивну технологію посилення сигналу і обладнаний знімною антеною 4.2 dBi. За рахунок цього зона дії пристрою в 6 разів більше ніж у адаптера 802.11 g. Для легкої і швидкої настройки шифрування адаптер підтримує технологію WPS.

Підключивши TENDA Nano (W311M) до ПК або ноутбука через порт USB, Ви отримаєте бездротовий доступ в Інтернет і доступ до локальної мережі. Для того, щоб додати доступ до бездротової мережі, користувачам персональних комп'ютерів не потрібно відкривати корпус. Користувачі ноутбуків легко можуть провести апгрейд до стандарту 802.11 n. USB2.0 інтерфейс робить W311U+ підходящим як для стаціонарних, так і для мобільних комп'ютерів.

TENDA Nano (W311M) - це вдосконалений безпровідний USB адаптер з максимальною швидкістю передачі 150 Мбіт/с, розроблений спеціально для користувачів, яким потрібно поліпшені характеристики радіоканалу. Використовуючи переваги технології стандарту IEEE802.11n, він прекрасно сумісний з бездротовими пристроями стандартів IEEE802.11n/g/b.

Основні особливості
Wireless N стандарт, зі швидкістю до 150 Мбіт
в 3 рази більше дальність бездротового зв'язку , ніж бездротові G продукти
Забезпечення безпеки мережі з 64/128-бітне WEP, WPA і WPA2
Підтримує м'який AP , щоб розширити бездротову мережу

• Сумісний з Wireless-N стандарту, цей адаптер здатний забезпечити в 3 рази більший радіус дії бездротового зв'язку порівняно із звичайною бездротовою-G адаптер.
• Підтримка QoS WMM забезпечує поліпшені по бездротовому зв'язку, а також без проблем працює з PSP, WII, NDS і підключити XLink Kai, все приносить вам ще краще онлайн ігровий продуктивності.
• Адаптер повністю сумісний з усіма основними операційними системами.
• Завдяки м'якій функції AP, адаптер може працювати як точка доступу. Так що при підключенні до безпроводової мережі, адаптер легко послужить як WiFi точка доступу декількох користувачів для доступу до Інтернету, електронної пошти, завантаження та передачі файлів по бездротовій мережі.
• Wi-Fi Protected Setup (WPS) дозволяє забезпечити бездротову мережу тільки при натисканні кнопки WPS, минаючи складний процес налаштування безпеки. Крім того, адаптер забезпечує 64/128-бітне WEP, WPA і WPA2 шифрування для рівня промислового рівня захисту.
ВиробникTENDA
МодельNano
АртикулW311M
Швидкість передачі даннихдо 150Mbps
Стандарт Wi-FiIEEE 802.11 b/g/n
Безпека64/128-бітне WEP-шифрування, Wi-Fi Protected Access (WPA, WPA2)
ІнтерфейсUSB
Країна виробництваТайвань
Гарантія, міс12

Ви можете придбати Мережева карта Wi-Fi TENDA Nano (W311M) з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.