Сетевой фильтр питания GEMBIRD SPG5-X-6B

Код товара: 47726

Фото - Сетевой фильтр питания GEMBIRD SPG5-X-6B Увеличить изображение
RTL, 5 розеток, для UPS, 1.9 м, черный

Подробнее

шт.

цена: 72 грн


Подобные товары в этой категории:

Параметри:
Довжина
1.9м
Колір
чорний
Кількість розеток
5 розеток
Тип упаковки
RTL
Особливості
для UPS
 
 
 
Опис товару:
Мережевий фільтр PowerCube SPX-B-6(SPX-B-6B) захищає усі підключені при його допомозі пристрої від перешкод електромережі, перевантажень і струмів короткого замикання. Корпус PowerCube SPX-B-6(SPX-B-6B) виконаний з екологічно чистого і негорючого пластика.
Ця модель призначена для підключення через пристрої безперебійного живлення і відрізняється вилкою оригінального формату. Також серед її особливостей варто відмітити, що в основному ланцюзі використаний посилений варісторний обмежувач.
Мережевий фільтр PowerCube SPX-B-6(SPX-B-6B) оснащений п'ятьма розетками євростандарту, які мають стандартні на вигляд розміри, але виконані вони за спеціальною технологією, яка дозволяє вставляти в них вилки старого зразка.
Для зручності використання мережевий фільтр PowerCube SPX-B-6(SPX-B-6B) має загальний мережевий вимикач зі світловою індикацією, яка фіксує працездатність пристрою і подачу струму на підключені пристрої.
 

Напишите свой отзыв о товаре

Сетевой фильтр питания GEMBIRD SPG5-X-6B

Сетевой фильтр питания GEMBIRD SPG5-X-6B

RTL, 5 розеток, для UPS, 1.9 м, черный

Напишите свой отзыв о товаре


Вы можете приобрести Сетевой фильтр питания GEMBIRD SPG5-X-6B с доставкой по Чернигову или другим городам Украины

Обращаем Ваше внимание на то, что мы доставляем товар в Чернигов абсолютно бесплатно. С условиями оплаты и доставки Вы можете ознакомиться в разделе Оплата и доставка

Мы стараемся делать так, чтобы каждый товар, который находится в каталоге на нашем сайте был у нас на складе. К сожалению, гарантировать это для всей продукции мы не можем, поэтому во избежание каких-либо противоречий мы рекомендуем вам проконсультироваться с нашими менеджерами по поводу наличия интересующего вас товара. Это можно сделать по телефону +38 (063) 020-30-40. Обратите также внимание на то, что изображение товара на сайте может отличаться от фактического изображения товара.

Производитель оставляет за собой право изменять характеристики товара без предупреждения.