Штатив F10 Continent

Код товару: 637147

Фото - Штатив F10 Continent Увеличить изображение
0.8 кг, 0.16 м, 120 мм

Подробнее

шт.

ціна: 103 грн


Штатив Continent F10 обладает высокой функциональностью, компактными размерами и легким весом.

Штатив Continent F10 станет прекрасным спутником для фотографов-любителей в путешествиях и на отдыхе. Установите вашу компактную или зеркальную фотокамеру на несъемную штативную головку и выбирайте оптимальный ракурс съемки.

Центральная радиальная стойка штатива Continent F10 имеет прочное крепление, а редукторный элеватор обеспечит плавное вертикальное перемещение камеры. Этот штатив обеспечит максимальный комфорт фотографу и позволит добиться превосходных результатов.
ПроизводительContinent
МодельF10
АртикулF10
Степени свободы головки2
Количество секций ног3
Максимальная нагрузка0.8 кг
Максимальная высота0.16 м
Высота в сложенном состоянии120 мм
Страна производстваКитай
Гарантия, мес0

Ви можете придбати Штатив F10 Continent з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.