Точило Spyderco Tri-angle Shapemaker Stone Fine (204F1)

Код товару: 501670

Фото - Точило Spyderco Tri-angle Shapemaker Stone Fine (204F1) Увеличить изображение
ручное, с обычным лезвием, с серрейторным лезвием, 178 х 13 мм

Подробнее

шт.

ціна: 418 грн


Мелкозернистое керамическое точило Spyderco Tri-angle Shapemaker Stone Fine (204F1) используется для профессиональной заточки и окончательной доводки режущей кромки лезвия.
Заточной брусок  из алюмооксидной керамики, треугольного сечения Fine(тонкий) белого цвета для окончательной правки режущей кромки. Форма камня позволяет править ножи как с “прямой”, так и серрейторной заточкой. На этом бруске есть специальная выемка, для заточки колющих предметов, таких как : иголки, крючки, шило,стрелы и др. 

Ви можете придбати Точило Spyderco Tri-angle Shapemaker Stone Fine (204F1) з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.