Точило Ganzo SPEP1500

Код товару: 501676

Фото - Точило Ganzo SPEP1500 Увеличить изображение
Карманный

Подробнее

шт.

ціна: 199 грн


Точило Ganzo SPEP1500- представляем Вам точильный камень фирмы GANZO гритностью 1500 единиц для финишной доводки режущей кромки ножей и других инструментов. Камень имеет прочную и надежную синтетическую основу, неподверженную деформациям. Подложка из твердого пластика имеет специальные выступы для фиксации в держателях точильных станков GANZO Apex Edge и Touch Pro. Совместим с: точильным станком Ganzo Touch Pro Ultra; точилкой для ножей Edge Pro Apex реплика (AEP); точилкой для ножей Edge Pro Professional Model реплика обновленная версия (PEP).

Ви можете придбати Точило Ganzo SPEP1500 з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.