Точило Ganzo d600

Код товару: 501679

Фото - Точило Ganzo d600 Увеличить изображение
портативное

Подробнее

шт.

ціна: 444 грн


Точило Ganzo d600- дополнительный синтетический среднезернистый брусок (600 grit) на пластиковой подложке для фирменных точилок универсального типа Ganzo Touch Pro Ultra, Ganzo Touch Pro, Apex Edge Pro (реплика) и Apex Edge Pro Professional (реплика). Данный абразив подходит для поддержания остроты и легко справляется с заточкой умеренно затупленных инструментов – применяется для обработки режущей кромки перед финальной шлифовкой. Учитывая популярность и частоту использования среднезернистого точила, не исключено, что коллекцию брусков придется регулярно пополнять и обновлять. 


Ви можете придбати Точило Ganzo d600 з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.