Точило Ganzo GTP

Код товару: 501680

Фото - Точило Ganzo GTP Увеличить изображение
Механический

Подробнее

шт.

ціна: 790 грн


Точило Ganzo GTP- это  стационарная установка, с помощью которой вы сможете затачивать разнообразные лезвия на профессиональном уровне. Основа инструмента — подставка-присоска, которая позволяет надёжно зафиксировать точилку на рабочей поверхности и задать требуемый угол заточки.

Подставка выполнена из качественного пластика и металла. Для максимальной устойчивости и безопасности работы опорная ножка Ganzo GTP имеет прорезиненную подушечку. Наличие четырёх точильных камней разной зернистости позволяет совершать полный цикл заточки от устранения повреждений режущей кромки до тонкой, серрейторной заточки лезвий.


Ви можете придбати Точило Ganzo GTP з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.