Точило Lansky Medium Hone (S0280)

Код товару: 519404

Фото - Точило Lansky Medium Hone (S0280) Увеличить изображение
Механический, с обычным лезвием

Подробнее

шт.

ціна: 300 грн


Точило Lansky Medium Hone (S0280) предназначен для промежуточной, средней заточки ножей. Пластиковый корпус держателя снабжен удобными рифлеными подпальцевыми выемками для надежного удержания камня во время заточки ножа. Корпус держателя также снабжен креплением с болтом для направляющей, для использования точильного камня в составе точильной системы серии Lansky Knife Sharpening System.


Ви можете придбати Точило Lansky Medium Hone (S0280) з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.