Точило Lansky 6 x 2 Diamond Bench Stone F (LDB6F)

Код товару: 519627

Фото - Точило Lansky 6 x 2 Diamond Bench Stone F (LDB6F) Увеличить изображение
Механический, с обычным лезвием

Подробнее

шт.

ціна: 850 грн


Точило Lansky 6 x 2 Diamond Bench Stone F (LDB6F) с алмазным напылением закреплен в защитной коробке из пластика. Точило применяется для заточки ножей и деревообрабатывающих инструментов, имеет большую поверхность, которая дает возможность довольно быстро и эффективно точить. Корпус данной модели выполнен из невероятно прочного пластика, а у основания имеется резиновое обрамление, предотвращающее скольжение во время работы.


Ви можете придбати Точило Lansky 6 x 2 Diamond Bench Stone F (LDB6F) з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.