Тонер HP CLJ Enterprise Universal 1кг black Static Control (MPTCOL-1KG-KOS/MPTCOL-1KG-KEU)

Код товару: 553686

Фото - Тонер HP CLJ Enterprise Universal 1кг black Static Control (MPTCOL-1KG-KOS/MPTCOL-1KG-KEU) Увеличить изображение

шт.

ціна: 1,861 грн


Тонер HP CLJ Enterprise Universal black Static Control (MPTCOL-1KGKOS2)
Спеціальний тонер для заправки картриджів лазерних монохромних друкувальних пристроїв. Фірмовий напівпрозорий флакон з поліпропілену забезпечує тонерам мінімальний вплив на них навколишнього середовища. А кришка з закруткою забезпечує повну герметичність флакона.

Асортимент тонерів Static Control підходить до усіх різновидів картріджів для популярних моделей принтерів і копірів. Витрата такоготонера залежить від того, наскільки сторінка заповнена. На стандартній сторінці тексту площа під чорнилом складає 5%. Це стандартна характеристика заповнення тонером поверхні паперу, і норми витрати тонера наводяться саме по ній.
ВиробникStatic Control
МодельHP CLJ Enterprise Universal 1кг black
АртикулMPTCOL-1KG-KOS/MPTCOL-1KG-KEU
Сумісність з моделямиCP5520
Сумісність з моделямиCP5525
Розфасовка1 кг
Країна виробництваСША
Гарантія, міс0

Ви можете придбати Тонер HP CLJ Enterprise Universal 1кг black Static Control (MPTCOL-1KG-KOS/MPTCOL-1KG-KEU) з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.