Считыватель флеш-карт Defender OPTIMUS (83501)

Код товару: 358326

Фото - Считыватель флеш-карт Defender OPTIMUS (83501) Увеличить изображение
мобильный USB 2.0, черный

Подробнее

шт.

ціна: 191 грн


Defender OPTIMUS (83501) — это высокоскоростной 3-портовый USB-хаб. Он позволяет наиболее быстро и просто подключить к компьютеру или ноутбуку ряд USB-устройств. Это особенно актуально, если встроенных портов просто не хватает, либо они неудобно расположены для использования.

Combo Tiny не требует драйвера и поддерживает режим «горячей» замены.
Встроенный в устройство кард-ридер поддерживает следующие типы карт: SDHC, SD, MiniSD, Micro SDHC, Micro SD, MMC, RS-MMC, MS, MS Duo, MS PRO, MS PRO Duo, M2.


Ви можете придбати Считыватель флеш-карт Defender OPTIMUS (83501) з доставкою по Чернігову або інших містах України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми доставляємо товари до Чернігова абсолютно безкоштовно. З умовами оплати та доставки ви можете ознайомитись у розділі Оплата та доставка

Ми намагаємось переконатись, що кожен товар, який є в каталозі на нашому веб-сайті, знаходиться на нашому складі. На жаль, ми не можемо гарантувати це для всіх товарів, тому, щоб уникнути будь-яких суперечностей, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами щодо наявності товару, який вас цікавить. Це можна зробити за телефоном +38 (063) 020-30-40. Також зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару без попередження.